Delftse SchaakSite

Online Voorjaarscompetitie - Vijf leiders (A), Varun Choudary en Hans Hendriks aan kop (B)

In groep A speelden de vier leiders tegen elkaar. Er vloeide geen bloed, want beide partijen eindigden in remise. Ed Eveleens voegt zich met een overwinning op Louis Trautwein bij de vier leiders, waardoor het er dus vijf zijn. Jan van de Donk, Simon Dirkse en Kees Korving staan door hun overwinningen slechts op een half puntje achterstand. Volop spanning en kansen in het linker rijtje dus!

In groep B staan Varun Choudary en Hans Hendriks een punt los van de rest van het linker rijtje. Zij wonnen van respectievelijk Marnix Paul en Marcel Essing

Uitslagen ronde 3

Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Lars Visser-Tjerk Albregtse˝ - ˝
2Arjan Drenthen-Sander van Gennip˝ - ˝
3Louis Trautwein-Ed Eveleens0 - 1
4René Poots-Jan van de Donk0 - 1
5Kees Korving-Lito van Reede1 - 0
6Simon Dirkse-Wybe Sierksma1 - 0
7Vincent Goverse-Simon Broos1 - 0
8Herman Zonderland-Edgar Huisman0 - 1


Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Marnix Paul-Varun Choudary0 - 1
2Hans Hendriks-Marcel Essing1 - 0
3Adri Albregtse-Bert van der Willik1 - 0
4Dolf Mulder-Jan Torenstra0 - 1
5Joop van Ham-Kasper van den Berg0 - 1
6Wim Meijer-Paul van Riet1 - 0
7Bart van Cleef-bye˝
8Piet Zonderland-oneven1



Tussenstanden na ronde 3

Groep A

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Tjerk Albregtse32102,520282006
2Sander van Gennip32102,520872044
3Ed Eveleens22002,519422451
4Lars Visser32102,519822072
5Arjan Drenthen32102,520172231
6Jan van de Donk32012,017741885
7Kees Korving31202,017311880
8Simon Dirkse32012,016771942
9Vincent Goverse31021,018221633
10Louis Trautwein31021,016951642
11René Poots31021,016081776
12Edgar Huisman31021,016731669
13Lito van Reede31021,016741678
14Wybe Sierksma20111,015951497
15Simon Broos30120,519731573
16Herman Zonderland30030,016741092

Groep B

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Varun Choudary33003,016442027
2Hans Hendriks33003,013772078
3Adri Albregtse32012,015381480
4Jan Torenstra32012,014651495
5Marnix Paul32012,014011660
6Kasper van den Berg32012,09851645
7Marcel Essing32012,012261538
8Bart van Cleef10011,015510
9Wim Meijer31021,014901322
10Joop van Ham31021,014261153
11Piet Zonderland20021,01377581
12Dolf Mulder20021,01363752
13Bert van der Willik31021,01309696
14Paul van Riet30030,01455549

er zijn 3 reacties: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2021 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap