Delftse SchaakSite

Online Voorjaarscompetitie - Vier leiders in beide groepen na finaleronde 2

De topper in groep A tussen Simon Broos en Arjan Drenthen is geëindigd in een overwinning voor Arjan. Naast Arjan staan ook Tjerk Albregtse, Sander van Gennip en Lars Visser op 2 uit 2.

In groep B ging de als hoogst geplaatste (op basis van de voorjaarsstand) Adri Albregtse onderuit tegen Marnix Paul. Ratingfavoriet Varun Choudary wist wel zijn partij te winnen. Naast Varun en Marnix hebben Hans Hendriks en Marcel Essing ook nog de maximale score uit twee partijen.

Uitslagen ronde 2

Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Kees Venema-Tjerk Albregtse0 - 1 R.
2Sander van Gennip-René Poots1 - 0
3Lito van Reede-Lars Visser0 - 1
4Simon Broos-Arjan Drenthen0 - 1
5Wybe Sierksma-Kees Korving½ - ½
6Vincent Goverse-Simon Dirkse0 - 1
7Jan van de Donk-Herman Zonderland1 - 0
8Edgar Huisman-Louis Trautwein0 - 1
9Ed Eveleens-bye½


Groep B

 Wit-ZwartDatum
1Marnix Paul-Adri Albregtse1 - 0
2Bert van der Willik-Hans Hendriks0 - 1
3Varun Choudary-Kasper van den Berg1 - 0
4Marcel Essing-Wim Meijer1 - 0
5Jan Torenstra-Piet Zonderland1 - 0
6Paul van Riet-Joop van Ham0 - 1
7Bart van Cleef-bye½
8Dolf Mulder-oneven1


Tussenstanden na ronde 2

Groep A

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Tjerk Albregtse22002,020292406
2Sander van Gennip22002,020892397
3Lars Visser22002,019802425
4Arjan Drenthen22002,020142634
5Ed Eveleens11001,519380
6Jan van de Donk21011,017681847
7Louis Trautwein21011,017001675
8Kees Korving20201,017221802
9Simon Dirkse21011,016691933
10René Poots21011,016141962
11Lito van Reede21011,016831838
12Wybe Sierksma10101,016031719
13Simon Broos20110,519871669
14Vincent Goverse20020,01807878
15Herman Zonderland20020,016841175
16Kees Venema20020,017190
17Edgar Huisman20020,016631088

Groep B

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Varun Choudary22002,016401976
2Hans Hendriks22002,013712143
3Marnix Paul22002,014052244
4Marcel Essing22002,012322202
5Adri Albregtse21011,015331378
6Jan Torenstra21011,014571375
7Joop van Ham21011,014451437
8Dolf Mulder10011,01370792
9Bert van der Willik21011,01314599
10Kasper van den Berg21011,09661564
11Bart van Cleef10010,515510
12Wim Meijer20020,01481667
13Paul van Riet20020,01464446
14Piet Zonderland20020,01377581

er zijn 2 reacties: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2021 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap