Delftse SchaakSite

Wit begint en wint met 11 - 0 (!) in negende ronde najaarscompetitie

Dat de witte stukken een voordeeltje met zich meebrengen, daar zijn de meesten het over eens, maar in de negende ronde gebeurde wel iets heel bijzonders. Op alle 11 borden moest het zwarte kamp capituleren.

In groep A werd tot nu toe zo trouw meegespeeld in de keizercompetitie dat er na negen ronden in feite een enkelrondige competitie afgewikkeld is waarin iedereen elkaar een keer op het bord heeft getroffen. Sander heeft na een matige start van het seizoen toch aangetoond de sterkste in het deelnemersveld te zijn, maar Simon Broos en Tjerk staan niet ver achter hem. De competitie duurt voort tot en met december, dus er is nog genoeg mogelijk.

Ook in de B-groep is het nog spannend. Shyam, Louis, Lito en Adri wonnen weer hun partij en staan een flink eind los van de rest van het veld. Shyam en Louis vormen samen "tête de la course", maar "poursuivants" Lito en Adri hebben nog alle tijd en kans om aansluiting te vinden bij het leidende duo.


Uitslagen - Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Sander van Gennip-Vincent Goverse1 - 0
2Tjerk Albregtse-Simon Dirkse1 - 0
3Ed Eveleens-René Poots1 - 0
4Jan van de Donk-Edgar Huisman1 - 0
 Simon Broos-oneven 


Uitslagen - Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Shyam Balasubramanian-Dolf Mulder1 - 0
2Louis Trautwein-Jan Torenstra1 - 0
3Lito van Reede-Kees Venema1 - 0
4Adri Albregtse-Bart van Cleef1 - 0
5Paul van Riet-Hans Hendriks1 - 0
6Eric Wagter-Joop van Ham1 - 0
7Wim Meijer-Bert van der Willik1 - 0
 Herman Zonderland-abs with msg 



Tussenstand na ronde 9 - Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Sander van Gennip8521132,02118281792
2Simon Broos8350123,02016741761
3Tjerk Albregtse8512118,01918011741
4Ed Eveleens8422107,01816901709
5Jan van de Donk8413101,01717001660
6Simon Dirkse822481,01614591562
7Vincent Goverse830568,01514271567
8René Poots821563,01415541497
9Edgar Huisman810738,01315091298


Tussenstand na ronde 9 - Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Shyam Balasubramanian9711210,03015751613
2Louis Trautwein9621195,02913981559
3Lito van Reede8512171,02815001468
4Adri Albregtse8512170,02714081473
5Jan Torenstra9414121,02612261372
6Dolf Mulder9405115,02512761301
7Paul van Riet9414115,02412561403
8Bart van Cleef8314109,02312111284
9Eric Wagter6303102,02214091343
10Kees Venema8305101,02114731243
11Wim Meijer320189,02012841452
12Bert van der Willik930679,01911501236
13Joop van Ham820675,01811731077
14Hans Hendriks820672,01712751069
15Herman Zonderland510469,01614291005

er zijn 2 reacties: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2020 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap