Delftse SchaakSite

Sander profiteert van halfjes voor Simons (A), Shyams halfje niet afgestraft (B)

Sander mocht deze week met een bye op zak vanaf de kantlijn toekijken of Simon Broos zijn eerste plek in groep A waar kon maken tegen Simon Dirkse. De einduitslag was echter niet goed genoeg voor Simon Broos, maar wel esthetisch: Simon - Simon ˝ - ˝. Sander neemt dus zonder iets te doen de koppositie over, maar volgende week zijn de rollen omgedraaid. Dan mag Simon Broos met een bye toekijken of Sander de leiderstrui kan verdedigen.

Ed klimt ten koste van Jan naar de bovenste helft door zijn tweede overwinning op rij te boeken.

In groep B moest koploper Shyam eindelijk weer eens een half puntje prijsgeven. Jan Torenstra wist hem knap op remise te houden. Louis wist niet te profiteren en kwam zelfs goed weg met een halfje tegen Bart. Lito heeft "het" even niet en verloor opnieuw, dit keer van Dolf Mulder. Adri wint van Bert en sluit zich aan bij de subtop. Ook Kees Venema heeft de weg naar boven gevonden met zijn tweede overwinning op rij. Paul van Riet was deze week het slachtoffer. Wim Meijer boekte zijn eerste overwinning in de competitie door met de zwarte stukken Hans Hendriks te verslaan.


Uitslagen - Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Simon Dirkse-Simon Broos˝ - ˝
2Ed Eveleens-Jan van de Donk1 - 0
3Vincent Goverse-Tjerk Albregtse0 - 1
4Edgar Huisman-René Poots0 - 1
 Sander van Gennip-oneven 


Uitslagen - Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Jan Torenstra-Shyam Balasubramanian˝ - ˝
2Bart van Cleef-Louis Trautwein˝ - ˝
3Dolf Mulder-Lito van Reede1 - 0
4Bert van der Willik-Adri Albregtse0 - 1
5Kees Venema-Paul van Riet1 - 0
6Hans Hendriks-Wim Meijer0 - 1
 Joop van Ham-oneven 
 Herman Zonderland-abs with msg 
 Eric Wagter-abs with msg 



Tussenstand na ronde 8 - Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Sander van Gennip7421116,02118261789
2Simon Broos8350110,02016741761
3Tjerk Albregtse741299,01917981730
4Ed Eveleens732294,01816831677
5Jan van de Donk731391,01716941626
6Simon Dirkse722380,01614621578
7Vincent Goverse730468,01514281580
8René Poots721466,01415611525
9Edgar Huisman710638,01315151315


Tussenstand na ronde 8 - Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Shyam Balasubramanian8611187,03015721596
2Louis Trautwein8521174,02913921552
3Lito van Reede7412152,02814891405
4Adri Albregtse7412144,02714031458
5Jan Torenstra8413119,02612311419
6Dolf Mulder8404115,02512791312
7Bart van Cleef7313108,02412161319
8Paul van Riet831499,02312431368
9Kees Venema730497,02214841257
10Eric Wagter520385,02114051301
11Bert van der Willik830579,02011571279
12Joop van Ham720574,01911781087
13Hans Hendriks720573,01812891107
14Wim Meijer210168,01712781431
15Herman Zonderland510465,01614291005

er zijn geen reacties: reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2020 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap