Delftse SchaakSite

Interne competitie [21]: Wederom veel remises aan de hoge borden

Net als de vorige ronde speelden de spelers aan de topborden deze ronde remise.

Koploper Gert Legemaat kwam deze ronde niet in actie, maar de achtervolgers kwamen nauwelijks dichterbij. Chiel van Oosterom speelde met zwart tegen Kees van der Meer remise. Eenzelfde resultaat behaalde Gert vorige week al tegen Kees.

Ook de nummer drie, Arno Wiersma, behaalde een half punt. Tegenstander Bob Voogt kwam in het eindspel tijd tekort alle tegendreigingen adequaat te parreren, en wist het eindspel met een pion meer daardoor niet te winnen.

De kersverse Nederlands Kampioen tot en met 20, Joost Michielsen, kwam tegen Hora Vlam in een eindspel met een pion meer ook niet tot winst, en dus was de hoogstgeklasseerde winnaar deze ronde Arend van Dop. Arend versloeg Henrik Tamerus en sprong daarmee van plek 11 naar plek 7.

uitslagen
wit zwartuitslag
Kees van der Meer-Chiel van Oosterom½-½
Bobby Voogt-Arno Wiersma½-½
Hora Vlam-Joost Michielsen½-½
Arend van Dop-Henrik Tamerus1-0
Marco Anink-Richard Oranje0-1
Ted Barendse-Joram op den Kelder0-1
Corniel Nobel-Koert ter Veen½-½
Michael Stradinger-Kees Voorberg1-0
Theo Rekveldt-Peter Pilgrim1-0
Dolf Beltz-Mark Versteegh1-0
Kees Korving-Diederik van Heijgen0-1
Martin Glimmerveen-René Torenstra0-1
Pieter Quist-Joel Udden0-1
Gerrit Bussmann-Rob Smits0-1
Olivier Marincic-René van Alfen½-½
Cees Huygen-Simon Dirkse½-½
Bart Meulemans-Kees Venema0-1
Simon Broos-Luc Verhees1-0
Frans Palm-Steef van der Weele1-0
Rick Plomp-Annamaria Dokman0-1
Ernst Hanewald-Paul van Riet0-1
Leo Zuijdgeest-Frans Smit0-1
Aad de Jong-Herman Zonderland1-0


Stand interne competitie
 naampuntenpartijenperc.groep
1Gert Legemaat16425/61877,77A
2Chiel van Oosterom15611/61971,05A
3Arno Wiersma14971/21060A
4Patrick de Bas14312/31163,63A
5Kees van der Meer1394 1965,79A
6Leo Hofland13862/31177,26A
7Arend van Dop13852/31566,67A
8Bobby Voogt13522/31350A
9Hora Vlam13452/31866,67A
10Joost Michielsen1342 1569,99A
11Richard Oranje12861/21858,32A
12Henrik Tamerus12622/3742,86A
13Joram op den Kelder12465/61852,77A
14Pieter Buzing12435/61866,67A
15Marco Anink12115/61040B
16Corniel Nobel11921/61241,66B
17Ted Barendse11845/61550A
18Michael Stradinger11691/21553,33A
19Kees Voorberg11481/3650A
20Koert ter Veen11402/31442,86A
21Theo Rekveldt11261/31350A
22Dolf Beltz11185/61665,62A
23Diederik van Heijgen10825/61353,85B
24Walter Anema10655/61866,67A
25Peter Pilgrim1047 757,13A
26Matthijs Ransijn10361/3750A
27Mark Versteegh10205/61346,15B
28Jan-Pieter de Vries9991/2764,28B
29Kim Meulenbroek9835/6778,57A
30Joel Udden9801/3961,11A
31René Torenstra9611/61357,69B
32Kees Korving9521/61237,5B
33Martin Glimmerveen9441/31136,36B
34Pieter Quist921 1346,15B
35Gerard Bilars9091/21136,36B
36Rob Smits8971/21163,63B
37Vitaly Kalikmanov8841/31145,45B
38Sander van Gennip8711/6938,88B
39Roman Bojanowski846 10A
40René van Alfen8395/6750B
41Rufael Mekuria828 20A
42Gerrit Bussmann8021/31543,33B
43Albert Kemeling7975/61342,31B
44Martin Neuteboom7955/6225B
45Jan Neutel7831/6333,33B
46Jaap Flohil7772/3764,28A
47Olivier Marincic7742/31050B
48Cees Huygen7701/21453,57B
49Michiel van Wissen757 658,32A
50Willem-Jan van den Broek7371/61034,99A
51Simon Dirkse7281/31446,43B
52Kees Venema7211/21357,69B
53Simon Broos7125/61346,15B
54Bart Meulemans681 837,5A
55René Gelpke6665/6658,32B
56Nico ´t Hoen651 1034,99B
57Ed de Jager6421/3150B
58Luc Verhees6265/6437,5B
59Miguel Munoz6211/31100A
60Jesus Munuzuri6161/3771,42B
61Arend Bosma6061/6580A
62Roland ten Have6032/31140,9B
63Annamaria Dokman589 560B
64Frans Palm5861/61656,25B
65Marianne Zelitchenko5821/61145,45B
66Steef van der Weele5761/31735,28C
67Wout Cool5661/6742,86B
68Willem de Smit5642/3150B
69Rick Plomp5565/61643,75B
70René Herbold532 742,86C
71Paul van Riet5201/31442,86C
72Arnoud van der Linden5085/61338,45C
73Gerjan van der Dussen4901/3560C
74André van der Weijde4732/3225B
75Leo Zuijdgeest466 1723,53C
76Aad de Jong4561/21540C
77Isabelle Hagerop van Eijs4461/2569,99C
78Bart Vlasblom435 616,67B
79Peter van der Voort4261/2911,1C
80Frans Smit4251/31334,61C
81Herman Zonderland4162/31446,43C
82Ernst Hanewald4081/3520C
83Dolf Mulder3981/2530C
84Erwin Casareno3801/3560A
85Richard Poortvliet3512/310C
86Maik van Veldhoven334 721,43C
87Rick Versteeg3161/2425C
88Taeke Wiersma2801/2922,21C
89Steven Mast240 77,14C

er zijn 13 reacties: lees | reageer
DSC Zomervarianten Ontdekkingstoernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap