Delftse SchaakSite

Sander, Simon Broos (A) en Shyam (B) slaan gat met rest

In de A-groep hebben Sander en Simon Broos een versnelling geplaatst door beiden hun partij te winnen van respectievelijk Tjerk en Simon Dirkse. Ed is nu derde na een overwinning op Vincent. Ook Jan kijkt weer naar boven na opnieuw een overwinning, dit keer op René.

In de B-groep heeft Shyam Louis gelost. De koploper won zijn partij van Bart, terwijl Louis onderuit ging tegen Kees Venema, die zijn draai in de online competitie begint te vinden. Lito en Adri pakten ook weer een overwinning mee en vinden daarmee aansluiting bij Louis.

Uitslagen - Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Sander van Gennip-Tjerk Albregtse1 - 0
2Simon Broos-Simon Dirkse1 - 0
3Vincent Goverse-Ed Eveleens0 - 1
4René Poots-Jan van de Donk0 - 1
 Edgar Huisman-oneven 


Uitslagen - Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Bart van Cleef-Shyam Balasubramanian0 - 1
2Kees Venema-Louis Trautwein1 - 0
3Jan Torenstra-Lito van Reede0 - 1
4Dolf Mulder-Adri Albregtse0 - 1
5Joop van Ham-Paul van Riet1 - 0
6Bert van der Willik-Eric Wagter0 - 1
7Hans Hendriks-Herman Zonderland1 - 0
 Wim Meijer-oneven 



Tussenstand na ronde 10 - Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Sander van Gennip9621151,02118371842
2Simon Broos9450139,02016791770
3Ed Eveleens9522122,01916931716
4Tjerk Albregtse9513118,01817911708
5Jan van de Donk9513115,01717071690
6Simon Dirkse922581,01614551530
7Vincent Goverse930668,01514231538
8René Poots921663,01415481476
9Edgar Huisman810746,01315091298


Tussenstand na ronde 10 - Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Shyam Balasubramanian10811233,03015781621
2Louis Trautwein10622196,02913921508
3Lito van Reede9612195,02815031481
4Adri Albregtse9612191,02714151495
5Kees Venema9405131,02614791295
6Eric Wagter7403122,02514121363
7Jan Torenstra10415119,02412231350
8Dolf Mulder10406114,02312691274
9Paul van Riet10415114,02212451347
10Wim Meijer3201109,02112841452
11Bart van Cleef9315106,02012091275
12Joop van Ham930696,01911841141
13Hans Hendriks930684,01812901165
14Bert van der Willik1030776,01711471216
15Herman Zonderland610569,0161415980

er is 1 reactie: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2020 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap