Delftse SchaakSite

Koplopers houden stand in ronde 6 online najaarscompetitie

Simon Broos won van Vincent Goverse en behoudt daarmee de leiding in groep A. Jan van de Donk verloor voor de tweede keer op rij en zakt daarmee af naar de derde plaats. René is door zijn overwinning op Jan van de akelige nul af. Sander zet zijn opmars voort door van Edgar te winnen en staat nu tweede, slechts vier punten achter de koploper.

In de B-groep troffen de nummer 1 en 2, Lito en Louis, elkaar. In een spannende partij verzuimde Lito op zet 36 een paard te winnen. In een lastig toreneindspel stuurde hij vervolgens op een voor hemzelf dodelijke torenruil aan. Toen was het de beurt aan Louis om het op papier gewonnen pionneneindspel niet af te maken en eindigde de partij toch nog in remise: https://lichess.org/W5EvoxZM.

Lito behoudt hierdoor de koppositie, maar Shyam komt door een overwinning op Adri op gelijke hoogte qua puntenaantal.


Uitslagen - Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Simon Broos-Vincent Goverse1 - 0
2Jan van de Donk-René Poots0 - 1
3Sander van Gennip-Edgar Huisman1 - 0
4Ed Eveleens-Simon Dirkse˝ - ˝
 Tjerk Albregtse-oneven 


Uitslagen - Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Lito van Reede-Louis Trautwein˝ - ˝
2Adri Albregtse-Shyam Balasubramanian0 - 1
3Paul van Riet-Dolf Mulder1 - 0
4Joop van Ham-Jan Torenstra0 - 1
5Herman Zonderland-Bert van der Willik0 - 1
6Bart van Cleef-Hans Hendriks1 - 0
 Kees Venema-oneven 
 Eric Wagter-abs with msg 


Tussenstand na ronde 6 - Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Simon Broos633096,02116821854
2Sander van Gennip641192,02018271791
3Jan van de Donk631282,01917051675
4Tjerk Albregtse530272,01817961703
5Simon Dirkse521268,01714671669
6Ed Eveleens512260,01616661555
7Vincent Goverse520354,01514191562
8René Poots510442,01415501397
9Edgar Huisman510440,01315301385


Tussenstand na ronde 6 - Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Lito van Reede5410147,03015181673
2Shyam Balasubramanian6501147,02915781667
3Louis Trautwein6411139,02813881594
4Paul van Riet6312108,02712481425
5Adri Albregtse521298,02613861372
6Dolf Mulder630389,02512711274
7Eric Wagter420286,02414211418
8Bert van der Willik630383,02311651370
9Jan Torenstra630380,02212081336
10Joop van Ham620468,02111881134
11Bart van Cleef520364,02012021266
12Hans Hendriks510449,01912951052
13Herman Zonderland510448,01814291005
14Kees Venema510446,01714781092

er zijn 3 reacties: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2020 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap