Delftse SchaakSite

Edgar wint van Simon Dirkse (A), Shyam te sterk voor Bert (B)

Edgar won zijn eerste partij van het seizoen door Simon Dirkse te verslaan en neemt daarmee de leiding in de A-groep over. Tjerk won ook zijn tweede partij en is naast Edgar de enige die nog geen puntverlies heeft geleden.

In groep B wonnen de witspelers 6 van de 7 partijen. Shyam, Eric en Louis vormen de top 3, elk met twee uit twee.


Uitslagen - Groep A

 Wit-ZwartDatum
1Simon Dirkse-Edgar Huisman0 - 1
2Tjerk Albregtse-Ed Eveleens1 - 0
3Jan van de Donk-Simon Broos˝ - ˝
4René Poots-Sander van Gennip0 - 1
 Vincent Goverse-oneven 


Uitslagen - Groep B

 Wit-ZwartDatum
1Shyam Balasubramanian-Bert van der Willik1 - 0
2Herman Zonderland-Eric Wagter0 - 1
3Louis Trautwein-Paul van Riet1 - 0
4Lito van Reede-Bart van Cleef1 - 0
5Adri Albregtse-Kees Venema1 - 0
6Dolf Mulder-Jan Torenstra1 - 0
7Joop van Ham-Hans Hendriks1 - 0


Tussenstand na ronde 2 - Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Edgar Huisman110054,02115592190
2Tjerk Albregtse220051,02018202377
3Jan van de Donk211038,01917091715
4Simon Dirkse210136,01814511691
5Simon Broos202034,01716521695
6Sander van Gennip210129,01618161506
7Ed Eveleens201127,01516751538
8Vincent Goverse100122,0141397958
9René Poots200214,01315641070


Tussenstand na ronde 2 - Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Shyam Balasubramanian220080,03015742083
2Eric Wagter220075,02914392130
3Louis Trautwein220068,02813662023
4Adri Albregtse110058,02714022281
5Lito van Reede110055,02615051946
6Bert van der Willik210152,02511441380
7Herman Zonderland210146,02414791304
8Paul van Riet210144,02312181275
9Dolf Mulder210139,02212731304
10Joop van Ham210135,02112031273
11Bart van Cleef200223,0201181568
12Kees Venema200221,0191508726
13Jan Torenstra200219,0181175630
14Hans Hendriks200217,0171308525

er zijn 4 reacties: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2020 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap